Happy Day- med Jan Thomas

Happy Day” er lekent, humørfylt og skreddersydd for den populære stylisten. Jan Thomas får anledning til å gjøre det han er aller best på i landet, nemlig å forbedre folks utseende og stil. I ”Happy Day” får vanlige folk hjelp med hår, sminke og klær, og i hvert program vil også en kjendis få en makeover.

Tema som hår, farge/sminke og klær/sko står i fokus. Faste episoder vil også være viet menn. Med humor og selvironi øser Jan Thomas av sin kunnskap, og er det nødvendig, trekkes ekspertgjester inn.

Jan Thomas kommer også til å besøke arbeidsplasser for å gi klesråd. I faste spalter i programmet blir det dessuten tips om hvordan vi kan lære av stjernene og tips om hvordan vi finner stilige klær til en billig penge.

Et av elementene i programmet er dessuten at Jan Thomas plukker ut folk på gaten, som han gir stylinghjelp til der og da. Et annet element er en titt inn i klesskapet til norske, velkledte kjendiser.

Det vil bli lagt stor vekt på interaktivitet i programmet. Seerne kan sende inn spørsmål via internett, som Jan Thomas svarer på. Det vil også være mulig å søke om å få en dag med Jan Thomas, som så vil bli filmet og vist i serien.

Jan Thomas har en unik måte å møte folk på og til å skape gode samtaler. Seerne kan glede seg til et program med mye energi, humor og ikke minst massevis av gode tips.

 

Relaterte medarbeidere
Knut Andre Borch
Odd Arvid Strømstad
Pia Basberg

Melodi Grand Prix 2012
Eyeworks / 17. januar 2012

Melodi Grand Prix 2012

Eyeworks Dinamo produserer Melodi Grand Prix for NRK1

Les mer
Spellemannprisen 2011
Eyeworks / 13. januar 2012

Spellemannprisen 2011

Eyeworks Dinamo produserer Spellemann for NRK lørdag 14 januar direkte fra Folketeateret

Les mer
Velger Dinamo som byggmester
Reklame / 12. desember 2011

Velger Dinamo som byggmester

En av verdens best likte merkevarer til Dinamo.

Les mer
Artistgalla 2011
Eyeworks / 9. desember 2011

Artistgalla 2011

Eyeworks Dinamo og Bie Produksjon produserer Artistgalla til inntekt for Flyktninghjelpens arbeid for barn på flukt. .

Les mer
Jul På Slottet
Eyeworks / 8. desember 2011

Jul På Slottet

DD.MM. Kongen og Dronningen inviterer for første gang til TV-sendt julekonsert på Det kongelig slott. Det er Eyeworks Dinamo som produserer.

Les mer
Nobel Peace Prize Concert
Eyeworks / 7. desember 2011

Nobel Peace Prize Concert

Eyeworks Dinamo produserer Nobel Peace Prize Concert 11 desember i Oslo Spektrum.

Les mer
Fire pallplasser til Dinamo
6. desember 2011

Fire pallplasser til Dinamo

Prisdryss i Max Marketing Mix for ”de viktigste minuttene”.

Les mer
Klassisk julekonsert fra Vang Kirke
Eyeworks / 25. november 2011

Klassisk julekonsert fra Vang Kirke

Årets Klassisk Julekonsert kan nå 90% av TV-seerne i USA. Produksjonen gjøres av Eyeworks Dinamo for andre år på rad.

Les mer